24 lutego, 2021

Rekrutacja rok szkolny 2021/2022


Postępowanie rekrutacyjne do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych rozpoczyna się 1 marca 2021 roku.

W Gminie Zabierzów od 1 do 19 marca rodzice będą mogli składać wnioski o przyjęcie swoich dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
Przypominam, iż w procesie rekrutacji biorą udział wyłącznie dzieci zapisywane do przedszkola po raz pierwszy. Nie uczestniczą w niej dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne.
Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie jak w poprzednich latach, z wykorzystaniem systemu elektronicznego VULCAN (https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminazabierzow).

Dokumenty i szczegółowe informacje w sprawie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych, będą do pobrania za pośrednictwem systemu, do którego link jest zamieszczony na stronach GZEAS, szkół i przedszkoli.

Postępowanie rekrutacyjne do klas I w szkołach podstawowych rozpocznie się 1 marca 2021 roku. Postępowanie rekrutacyjne do klas I odbywać się będzie w sposób tradycyjny poprzez zapisy w wybranej szkole. Poniżej LINK do zakładki REKRUTACHA na stronie naszej szkoły gdzie znajdują się wszelkie informacje i druki do pobrania w celu ich złożenia w szkole.

Ponadto znajdują się tam też wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do klasy siódmej dwujęzycznej.

Więcej informacji:

Strona szkoły – zakładka rekrutacja:

https://sprzaska.zabierzow.org.pl/szkola-podstawowa/rekrutacja/

Skip to content Back to top